Wypadanie Włosów - drTrycholog.pl

Wypadanie włosów jest stresującą dolegliwością, która dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Wiele osób nie wie, gdzie szukać pomocy. Tymczasem wypadanie włosów można skutecznie wyleczyć. Istnieje szereg zabiegów, które hamują ten proces, przyspieszają porost włosów, zagęszczają je i wzmacniają. Te zabiegi są pomocne nie tylko przy wypadaniu włosów, ale również łysieniu i ogólnej poprawie ich kondycji.

Do jakiego lekarza się udać? Dermatolog trycholog będzie dla Ciebie najlepszy. W trakcie wizyty, lekarz wykona odpowiednie badanie oraz wywiad, na podstawie których znajdzie prawdopodobną przyczynę wypadania włosów oraz zaleci najskuteczniejsze leczenie.

Do wyboru Pacjentów są innowacyjne zabiegi w renomowanych klinikach Clinica Dermatologica i Clinica Cosmetologica, które ściśle ze sobą współpracują, zapewniając Pacjentom pełen wachlarz usług trychologicznych, w tym: trichoskopię (TrichoLAB™), trichogram, biopsję, badania laboratoryjne w laboratorium Lifemedica, mezoterapię, osocze bogatopłytkowe, Dermapen 3™, Dermojet®, karboksyterapię Reology2 oraz terapię UVA/UVB/PUVA.