Osocze bogatopłytkowe - Zabieg na Włosy z Osocza Bogatopłytkowego.

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy

Osocze bogatopłytkowe pozyskuje się od Pacjenta w warunkach laboratoryjnych. Najpierw pobiera się krew i umieszcza się w specjalnej wirówce, która oddziela krew od osocza.
Iniekcja osocza odbywa się poprzez technikę mezoterapii i jej celem jest odmłodzenie naskórka, zahamowanie wypadania włosów oraz pobudzenie nowych włosów do rośnięcia. Podczas zabiegu tworzą się również nowe naczynia krwionośne, przyspiesza się produkcja kolagenu, a komórki macierzyste aktywują się. Rozpoczyna się szybki i naturalny proces regeneracji.

Na czym polega zabieg?

Do oddzielonego osocza bogatopłytkowego wprowadza się do owłosionej skóry głowy przez mezoterapię – za pomocą pistoletu, techniką ręczną lub za pomocą urządzenia Dermojet – o najefektywniejszej metodzie decyduje dermatolog. U niektórych Pacjentów obszar podania preparatów znieczula się miejscowo roztworem lignokainy przez zabiegiem. W większości przypadków kuracja wymaga 4 zabiegów, przeprowadzanych w odstępach 4 tygodni.

Jakie efekty daje ten zabieg?

Widoczna regeneracja struktury włosa, zahamowanie wypadania włosów i pobudzenie nowych włosów (tzw. „baby hair”) do wyrastania.

W jakich okolicach można wykonać zabieg?

Cała skóra owłosiona głowy.

Jakie są zalecenia po zabiegu?
Brak.

Jakie są przeciwwskazania?
Ciąża i zaburzenia krzepnięcia krwi.

Cena: 1 zabieg – 900 zł; 4 zabiegi – 3200 zł

Osocze bogatopłytkowe na włosy - jak wygląda zabieg?

Zobacz inne zabiegi